Pożegnanie Absolwentów

Posted by Magdalena Kucharska on 27 kwietnia 2017 in Aktualności |

Dnia 26 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów. Uroczystość została przygotowana przez wychowawczynie Hannę Gralę i Magdalenę Kucharską oraz wychowanków internatu: Paulinę Balińską (gr. IV), Igę Rykaczewską (gr.IV), Magdalenę Górną (gr.IV), Mikołaja Albrechta (gr. I), Daniela Piotrowskiego (gr.IIa), Patryka Zelmę (gr. IIa), Kacpra Iglewskiego (gr. IIa), Miłosza Hołdę (gr. IIa), Dawida Czerżniewskiego (gr. IIa), Huberta Wirosławskiego (gr.IIa), Krzysztofa Jabłońskiego (gr. IIa) i Karola Jędrzejczyka (gr. IIa). Podczas uroczystości, absolwent Paweł Szeląg otrzymał specjalne wyróżnienie od zespołu wychowawców za aktywną działalność na rzecz społeczności internackiej podczas całego swojego pobytu w internacie. Wychowankowie internatu wraz z wychowawcami, w drodze głosowania, wybrali najsympatyczniejszą absolwentkę, którą w tym roku została Karolina Sączawa (gr. IV) oraz najsympatyczniejszego absolwenta, którym został Mateusz Wesołek (gr. IIa). Przedstawiciele absolwentów podziękowali wychowawcom za trud pracy włożony w ich wychowanie. Uroczyste przemówienia wygłosili Dyrektor Zespołu Szkoł, CKU w Gronowie Pan Zbigniew Piotrowski oraz Kierownik Internatu Pan Mariusz Podraza. Po zakończonej uroczystości, tegoroczni absolwenci, wychowawcy, wychowankowie internatu oraz zaproszeni goście udali się wspólnie na słodki poczęstunek.