About Magdalena Kucharska

Posts by Magdalena Kucharska:

Powitanie Wiosny – podchody

Posted by Magdalena Kucharska on 24 marca 2019 in Aktualności |

Dnia 21 marca 2019 r. z okazji nadejścia Wiosny, Młodzieżowa Rada Internatu wraz z wychowawczynią Lidią Szablewską – Szymanek zorganizowała podchody.
W zabawie udział wzięła drużyna dziewcząt wspierana przez wychowawcę Pana Mariusza Hasse oraz drużyna chłopców wspierana przez Panią kierownik Agnieszkę Woźny, wychowawczynię Panią Magdalenę Kucharską oraz wychowawcę Pana Todora Wyrbińskiego. Zwyciężyła drużyna chłopców. Po zakończeniu podchodów odbyło się tradycyjne topienie marzanny przygotowanej wcześniej przez wychowanków, którego w nietypowy sposób dokonała Ochotnicza Straż Pożarna w Gronowie.

Dzień Kobiet

Posted by Magdalena Kucharska on 11 marca 2019 in Aktualności |

Dnia 07.03.2019 r. z okazji Dnia Kobiet odbyła się w internacie „Familiada”, którą wraz z wychowankami przygotował wychowawca Pan Mariusz Hasse. Po wyrównanej rywalizacji zwycięską drużyną zostały dziewczyny z grupy IV, które wygrały vouchery na całodniowy pobyt w BELLA LINE WELLNES CENTRUM w Toruniu. Dla pokonanej drużyny nagrodą pocieszenia były vouchery na całodzienny pobyt w […]

Walentynki w internacie

Posted by Magdalena Kucharska on 18 lutego 2019 in Aktualności |

14 lutego 2019 r. grupa II a wraz z Panią wychowawczynią Magdaleną Kucharską z okazji obchodzonych tego dnia Walentynek zorganizowała dla mieszkańców internatu konkurs „Randka w ciemno” , w którym zwycięzców nagrodzono zaproszeniami na kolację do jednej z toruńskich restauracji, a pozostałych uczestników zabawy biletami do kina. Konkurs poprowadzili Wiktoria Bucoń z gr. IV oraz […]

Wyjazd do Jump Areny

Posted by Magdalena Kucharska on 17 lutego 2019 in Aktualności |

12 lutego 2019 r. przedstawiciele Młodzieżowej Rady Internatu wraz z  Panią wychowawczynią Dorotą Raczyńską – Grala spotkali się w Toruniu na Jump Arenie z wychowankami internatu z Wronia na wspólną aktywna zabawę.

Spotkanie integracyjne z internatem z Wronia

Posted by Magdalena Kucharska on 18 stycznia 2019 in Aktualności |

Dnia 8 stycznia 2019 r. gościliśmy grupę wychowanków z zaprzyjaźnionego internatu z Wronia. Podczas spotkania odbyły się konkursy i zajęcia muzyczne karaoke. Dla wszystkich wychowanków przygotowano słodki poczęstunek oraz smaczną kolację. Na zakończenie spotkania wszyscy wychowankowie uczestniczyli w dyskotece. Spotkanie integracyjne zostało przygotowane przez kierownika internatu pana Mariusza Podrazę oraz panie wychowawczynie Annę Krajewską i […]

Spotkanie świąteczne grupa II a

Posted by Magdalena Kucharska on 20 grudnia 2018 in Aktualności |

Dnia 18 grudnia odbyło się spotkanie świąteczne w grupie II a zorganizowane przez wychowanków i wychowawczynię Magdalenę Kucharską .     

Wigilia w internacie

Posted by Magdalena Kucharska on 20 grudnia 2018 in Aktualności |

Dnia 18 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne całęj społeczności internatu.                      

Mikołajki

Posted by Magdalena Kucharska on 11 grudnia 2018 in Aktualności |

Dnia 6 grudnia odbył się tradycyjny „Bieg Mikołajkowy” przygotowany przez Pana wychowawcę Todora Wyrbińskiego, w którym uczestniczyli wychowankowie internatu. Po biegu Młodzieżowa Rada Internatu wraz z wychowawczynią Panią Lidią Szablewską – Szymanek zaprosiła do internatu  św. Mikołaja, który w towarzystwie swoich pięknych Mikołajek odwiedził wszystkich wychowanków i obdarował ich słodkim upominkiem.      

Andrzejki

Posted by Magdalena Kucharska on 4 grudnia 2018 in Aktualności |

Tradycyjne „Andrzejki” zostały w tym roku przygotowane przez Panią wychowawczynię Hannę Gralę oraz chłopców z grupy II b.

Halloween

Posted by Magdalena Kucharska on 30 października 2018 in Aktualności |

Zabawa z okazji Halloween została przygotowana przez Młodzieżową Radę Internatu oraz Panią wychowawczynię Lidię Szablewską – Szymanek. Wychowankowie, których przebrania spodobały się najbardziej zostali nagrodzeni.                                  

Copyright © 2007-2019 Internat Zespołu Szkół, CKU w Gronowie All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.4, from BuyNowShop.com.