Monthly Archives:Listopad 2014

24 i 25 listopada odbyły się spotkania dotyczące profilaktyki uzależnień dla uczniów z klas I. Spotkanie poprowadziła Pani Marzena Tomaszewska – Gdak z Towarzystwa „Powrót z U”. 27 listopada spotkanie dla uczniów z klas starszych poprowadził terapeuta uzależnień Pan Kornel Jarzębiński.

ipp

ippippippipp

26 listopada odbył się Wieczór Wróżb Andrzejkowych zorganizowany przez grupę I wraz z wychowawczynią Panią Wiesławą Gawarkiewicz. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku i ulubionego przez wychowanków serca z imionami. Były też magiczne kubki oraz wróżby z owoców, szpilek i kart do gry.

Oby dobre wróżby się spełniły… 🙂

SAM_3105SAM_3113

SAM_3115 SAM_3120SAM_3126

Dnia 11 listopada 2014r. w Internacie ZS, CKU w Gronowie odbył się uroczysty apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu.
Prowadzący apel p. Todor Wyrbiński wprowadził w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11.XI.1918r. Zobrazowano sytuację i okoliczności polityczne, które doprowadziły do odzyskania niepodległości Polski. Przybliżono działalność Józefa Piłsudskiego i jego wkład w odbudowę państwa polskiego oraz przypomniano historię ustanowienia Święta Niepodległości na dzień 11 listopada. Nawiązano do obchodów Święta na przestrzeni lat i w czasach obecnych.

Zdjęcie1 Zdjęcie2 Zdjęcie3