Wigilia gr. II b

Posted by Magdalena Kucharska on 21 grudnia 2013 in Aktualności |

Dnia 18 grudnia 2013 r. chłopcy wraz z Wychowawcą Panem Todorem Wyrbińskim zorganizowali spotkanie wigilijne. Były życzenia, słodkie upominki i wspólne świętowanie.

Wigilia gr. IV

Posted by Magdalena Kucharska on 20 grudnia 2013 in Aktualności |

Dnia 10 grudnia 2013r. w grupie IV odbyła się Wigilia. Dziewczęta miały okazję złożyć sobie życzenia świąteczne, podzielić się opłatkiem oraz spróbować wigilijnych przysmaków przygotowanych przez rodziców. Uroczystość uświetniła gra na gitarze naszego kolegi Matusza, z którym wszyscy śpiewaliśmy kolędy. Marta i Marlena natomiast zadbały o część artystyczną wieczoru.      

Wigilia gr. III

Posted by Magdalena Kucharska on 20 grudnia 2013 in Aktualności |

16 grudnia 2013 r. dziewczęta z gr. III wraz z Wychowawczynią Panią Hanna Grala przygotowały uroczysty wieczór wigilijny podczas, którego wręczono prezenty. Dziewczęta śpiewały kolędy i pastorałki a akompaniowała im na gitarze Sylwia Makowska.  

Wigilia gr. II a

Posted by Magdalena Kucharska on 20 grudnia 2013 in Aktualności |

18 grudnia 2013 r. chłopcy z gr. II a wraz  z Wychowawcami  Panią Magdaleną Kucharską i Panem Mariuszem Podrazą zorganizowali spotkanie wigilijne.  Wspólny uroczysty wieczór upłynął w prawdziwie świątecznej atmosferze.  Nie zabrakło również tradycyjnych potraw, kolęd i prezentów.

Wigilia gr. I

Posted by Magdalena Kucharska on 20 grudnia 2013 in Aktualności |

Dnia 16 grudnia 2013 r. Wychowankowie wraz z Panią Wychowawczynią Wiesławą Gawarkiewicz  zorganizowali uroczysty wieczór wigilijny. Na stołach pojawiły się tradycyjne świąteczne potrawy. Były życzenia, prezenty i wspólne śpiewanie kolęd.    

Jasełka

Posted by Magdalena Kucharska on 20 grudnia 2013 in Aktualności |

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym internacie odbyły  się Jasełka. Przedstawienie, które miało za zadanie wprowadzić nas w nastrój świąteczny, zostało przygotowane przez grupę IV oraz Młodzieżową Radę Internatu pod opieką Pani Wychowawczyni Doroty Raczyńskiej – Grala. Biblijna historia narodzin Jezusa urozmaicona została śpiewem kolęd. Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała Pani Kierownik, […]

Kampania „BIAŁA WSTĄŻKA”

Posted by Magdalena Kucharska on 10 grudnia 2013 in Aktualności |

„Biała Wstążka” to największa na świecie kampania mająca na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Tak jak w ubiegłych latach nasz internat również przyłączył się do tej akcji. W ramach kampanii odbyło się: – projekcja filmów dotyczących przemocy: „Płonące łóżko” oraz „Bite i wykorzystywane”, – na znak poparcia akcji dziewczęta przypinały chłopcom białe wstążki, – chętne […]

Andrzejki w Internacie

Posted by Magdalena Kucharska on 2 grudnia 2013 in Aktualności |

Dnia 28 listopada 2013 r. w Internacie odbyły się Andrzejki, które zorganizowała Pani Wychowawczyni Genowefa Buczkowska wraz z Wychowankami. W świetlicy na II piętrze wróżby przepowiedziały wszystkim zainteresowanym spełnienie marzeń… 🙂 W tym samym czasie na I piętrze odbywała się Dyskoteka Andrzejkowa zorganizowana przez grupę II b i Pana Wychowawcę Todora Wyrbińskiego. Zabawa jak zwykle […]

Copyright © 2007-2024 Internat Zespołu Szkół, CKU w Gronowie All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.4, from BuyNowShop.com.