Dyskoteka na Halloween

Posted by Magdalena Kucharska on 30 października 2014 in Aktualności |

29 października Młodzieżowa Rada Internatu wraz z Panią Wychowawczynią Dorotą Raczyńską –  Grala zorganizowała Dyskotekę na Halloween. Zabawa była STRASZNIE UDANA 🙂 Dyskotekę poprowadzili: Patryk Wiśniewski (gr. IIa) i Mateusz Jaranowski (gr. IIa). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Profilaktyka uzależnień c.d.

Posted by Magdalena Kucharska on 30 października 2014 in Aktualności |

27 października w sali telewizyjnej odbył się pokaz filmów profilaktycznych dotyczących uzależnienia od narkotyków: „Życie pod murem” i „Dziękuję… nie biorę”. 28 października odbył się pokaz filmu dotyczącego uzależnienia od alkoholu: „Obietnica”

Profilaktyka uzależnień cz. I

Posted by Magdalena Kucharska on 26 października 2014 in Aktualności |

W ramach programu profilaktycznego „Uzależnieniom NIE” 22 października odbyły się pierwsze warsztaty, które poprowadziła Pani Wychowawczyni Magdalena Kucharska. Następnego dnia (tj. 23 października) spotkanie profilaktyczne dla uczniów klas I poprowadziła uczennica klasy psychoedukacyjnej Julita Kisielewska (gr.III) W organizację zajęć zaangażowani byli również: Mateusz Jaranowski (gr.IIa) i Krystian Gorzycki (gr.IIa).

Otrzęsiny klas I

Posted by Magdalena Kucharska on 14 października 2014 in Aktualności |

9 października odbyły się Otrzęsiny klas I, które zostały zorganizowane przez Młodzieżową Radę Internatu wraz z Wychowawczynią Panią Dorotą Raczyńską – Grala. Nasze najmłodsze koleżanki i koledzy musieli wykonać kilka „trudnych” zadań, żeby zostać pełnoprawnymi Wychowankami Internatu. Na zakończenie uroczystości wszyscy otrzymali plasterek cytryny mający symbolizować słodkie życie w Internacie 😉      

Dzień Chłopaka

Posted by Magdalena Kucharska on 3 października 2014 in Aktualności |

Z okazji Dnia Chłopaka 30 września dziewczęta wręczyły chłopcom życzenia i słodkie upominki. Natomiast przedstawiciele grupy II a: Mateusz Jaranowski, Krystian Gorzycki i Patryk Wiśniewski zorganizowali z tej okazji pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Była ona świetną okazją dla uczniów klas pierwszych do integracji z całą społecznością internatu. Dyskoteką poprowadzili Mateusz Jaranowski i Patryk […]

Copyright © 2007-2024 Internat Zespołu Szkół, CKU w Gronowie All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.4, from BuyNowShop.com.