„EKO – SZKOŁA”

Posted by Lidia Szablewska on 26 października 2021 in Aktualności |

„EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny w którym bierzemy udział,  będziemy dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia. Będziemy w ciągu roku podejmować działania, których realizację będziemy zamieszczali na fb „EKO-SZKOŁA”.

Cykliczne zajęcia integracyjne

Posted by Lidia Szablewska on 26 października 2021 in Aktualności |

Bardzo zależy nam, aby młodzież, która zamieszkała z nami czuła się jak w domu. Staramy się bliżej poznać spotykając się na zajęciach integracyjnych, które cyklicznie przeprowadza p. kierownik Olimpia Grabowska. Najpierw poznawaliśmy się wzajemnie, następnie określaliśmy swoje potrzeby i oczekiwania wobec grupy, zastanawialiśmy się, jakie miejsce chcielibyśmy zając w społeczności internackiej.

Ognisko Integracyjne wraz z dyskoteką

Posted by Lidia Szablewska on 26 października 2021 in Aktualności |

W dniu 30 września 2021 wychowawcy internatu Anna Żubkowska, Dariusz Sokołowski i Justyna Miklaszewska Polcyn zorganizowali dla wychowanków internatu ognisko integracyjne wraz z dyskoteką. Celem spotkania było zapoznanie i zintegrowanie się całej społeczności internackiej. Za pomoc i możliwość zorganizowania ogniska dziękujemy strażakom OSP w Gronowie.

Posted by Lidia Szablewska on 26 października 2021 in Aktualności |

Jak co roku dziewczęta naszego internatu nie zapomniały o życzeniach i słodkościach dla swoich przemiłych kolegów oraz Dyrektora naszej szkoły 🙂