Poznawanie lokalnego dziedzictwa kulturowego. 

Posted by Lidia Szablewska on 30 marca 2022 in Aktualności |

W dniu 28.03.2022 grupy II, IIa i III z internatu wraz z wychowawcami Lidią Szablewską – Szymanek oraz Mariuszem Hasse  wybrali się na wycieczkę do Brzezinka, do kaplicy Św. Rocha. Wycieczka odbyła się w ramach zajęć pt. Poznawanie lokalnego dziedzictwa kulturowego.   

Pierwszy dzień wiosny !

Posted by Lidia Szablewska on 30 marca 2022 in Aktualności |

W tym roku pierwszy dzień wiosny, czyli Dzień Wagarowicza, wypadł w poniedziałek (21.03.2022). Tradycją jest, że w pierwszy dzień wiosny wychowankowie świętują Dzień Wagarowicza. Tego dnia zamiast topić Marzannę poszliśmy szukać pierwszych oznak nadchodzącej wiosny.  Na ten spacer po lesie z młodzieżą wybrały się  wychowawczynie : mgr Hanna Grala, mgr Anna Żubkowska i mgr Lidia Szablewska  

Dzień Kobiet

Posted by Lidia Szablewska on 30 marca 2022 in Aktualności |

Grupa III wraz z wychowawcą Panem mgr Mariuszem Hasse oraz przy wsparciu grupy VI i Pani wychowawczyni Andżeliki Majewskiej przygotowali Dzień Kobiet w naszym Internacie.

„Eko-Walentynki” w Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa  w Grębocinie.

Posted by Lidia Szablewska on 2 marca 2022 in Aktualności |

„Eko-Walentynki w Muzeum Piśmiennictwa  i  Drukarstwa w Grębocinie. A gdyby tak zrobić Walentynkę z papieru czerpanego? A gdyby tak wypisać tę Walentynkę gęsim piórem ? Tak właśnie w tym roku młodzież internacka w Gronowie obchodziła Walentynki – ekologicznie i z historią w tle.”    

Copyright © 2007-2024 Internat Zespołu Szkół, CKU w Gronowie All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.4, from BuyNowShop.com.