Pożegnanie Absolwentów 2016

Posted by Magdalena Kucharska on 2 maja 2016 in Aktualności |

Dnia 27 kwietnia odbyło się uroczyste Pożegnanie Absolwentów, którzy przez czas nauki w Zespole Szkół, CKU w Gronowie byli wychowankami internatu. Uroczystość została zorganizowana przez Panie Wychowawczynie Magdalenę Kucharską i Hannę Gralę. Galę poprowadził Paweł Szeląg z gr. II b. W programie artystycznym przygotowanym na tę okazję wystąpili: Magdalena Tomczak z gr. III, Ewelina Forębska z gr. III, Monika Tomaszewska z gr. III, Adrianna Skręta z gr. III oraz Miłosz Hołda z gr. II a, Konrad Zdanowski z gr. II a, Hubert Wirosławski z gr. II a, Kacper Janczyk z gr. II a, Patryk Zelma z gr. II a, Patryk Wiśniewski z gr. II a, Jędrzej Jabłoński z gr. II a i Jakub Fisher z gr. II b.

Na uroczystości, która odbyła się w auli Zespołu Szkół, CKU w Gronowie spotkali się wszyscy wychowankowie internatu, aby po raz ostatni pożegnać swoich przyjaciół. Zanim jednak nadeszły słowa pożegnania tegoroczni Absolwenci wzięli udział w konkursie wiedzy o internacie. Grupę I reprezentował Michał Drozdowski, grupę II a Piotr Kosielski, grupę II b Artur Wiśniewski, grupę III Paulina Rutkowska i grupę IV Ewelina Stolkowska. Zwycięzcą w konkursie wiedzy został Michał Drozdowski z grupy I i otrzymał tytuł Absolwenta Roku 2016. Młodsi koledzy i koleżanki przygotowali dla odchodzących koleżanek i kolegów występ kabaretowy. Później nastąpił czas pożegnania. W imieniu wychowanków internatu głos zabrała Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Internatu Adrianna Skręta. W Pożegnaniu Absolwentów udział wzięli Pan Dyrektor Zespołu Szkół, CKU w Gronowie Zbigniew Piotrowski, Pani Kierownik Internatu Krystyna Hopke oraz wychowawcy: Pani Wiesława Gawarkiewicz, Pan Mariusz Podraza i Pan Todor Wyrbiński oraz Panie wychowawczynie, które organizowały uroczystość Pani Magdalena Kucharska i Pani Hanna Grala. Pan Dyrektor oraz Pani Kierownik pożegnali wychowanków kończących szkołę w krótkich przemówieniach.  Tegoroczni Absolwenci reprezentowani przez Magdalenę Jachowską z gr. III oraz Karola Dembowskiego z gr. II b pożegnali swoje młodsze koleżanki i kolegów a także podziękowali swoim wychowawcom za wsparcie, opiekę oraz trud włożony w ich wychowanie. Były łzy radości i łzy wzruszenia. Na zakończenie pożegnalną piosenkę zaśpiewali Mateusz Dziubak i Patryk Zapiec. Był to wyjątkowo wzruszający występ, za który cała społeczność internacka po raz ostatni podziękowała chłopcom owacjami na stojąco.

Po uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SAM_3716SAM_3726SAM_3734SAM_3743SAM_3752SAM_3757SAM_3759SAM_3763SAM_3767SAM_3772