Pożegnanie Absolwentów

Posted by Magdalena Kucharska on 27 kwietnia 2018 in Aktualności |

Dnia 25 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów internatu. Uroczystość została przygotowana przez Panią wychowawczynię Annę Krajewską oraz wychowanków: Michała Balewskiego (gr. I), Arkadiusza Cendrowskiego (gr. I), Kacpra Iglewskiego (gr. I), Filipa Iglewskiego (gr. I), Bartosza Augustyna (gr. II a), Krzysztofa Jabłońskiego (gr. II a), Miłosza Augustyna (gr. II b), Dominika Krzywińskiego (gr. II b), Igę Rykaczewską (gr. III), Magdalenę Górną (gr. III), Agnieszkę Ziętarską (gr. III), Patrycję Bazanowską (gr. III), Marcelinę Wesołek (gr. III), Wiktorię Bucoń (gr. IV), Alicję Ostałowską (gr. IV) oraz Jagodę Wesołek (gr. IV).

W czasie uroczystości absolwent Jędrzej Jabłoński (gr. II a) otrzymał specjalne podziękowania od całej społeczności internackiej za wyróżniające i odpowiedzialne pełnienie funkcji Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Internatu.

Absolwenci podziękowali również wychowawcom i Panu kierownikowi za ogromny trud pracy włożony w ich wychowanie.

Uroczyste przemówienia wygłosili dyrektor Zespołu Szkół, CKU w Gronowie Pan Zbigniew Piotrowski oraz kierownik internatu Pan Mariusz Podraza.

Po zakończonej uroczystości dyrekcja szkoły, tegoroczni absolwenci, wychowawcy oraz wychowankowie internatu uczestniczyli w słodkim poczęstunku.

Po wspólnej uroczystości odbyły się Pożegnania Absolwentów w poszczególnych grupach wychowawczych.