Trzeci Bieg Mikołajkowy

Posted by Magdalena Kucharska on 10 grudnia 2017 in Aktualności |

Dnia 6 grudnia 2017 r. odbył się Trzeci Bieg Mikołajkowy zorganizowany przez Pana wychowawcę Todora Wyrbińskiego. Bieg, jak zwykle zintegrował środowisko lokalne. Udział w nim wzięli wychowankowie internatu oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gronowie. Imprezę zabezpieczała Ochotnicza Straż Pożarna z Gronowa. Wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg 🙂

Posted by Magdalena Kucharska on 10 grudnia 2017 in Aktualności |

Dnia 6 grudnia 2017 r. w naszym internacie odbyły się tradycyjne „Mikołajki” zorganizowane przez Młodzieżową Radę Internatu  i Panią wychowawczynię Lidię Szablewską – Szymanek. Pojawił się św. Mikołaj, który przyniósł słodkie upominki dla wszystkich wychowanków, czym sprawił wiele radości.